MASS KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ UZMANI BİR FİRMADIR

BAŞARI EMEK İSTER

Uzmanlık alanlarımız kalite yönetim sistemleri kurulum, entegrasyon, geliştirme ve eğitimlerdir.

Hakkımızda

Mass Arge Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri, uzman ekibi ve sektördeki geçmiş tecrübelerinin birleşimi olarak 2021 yılı içerisinde kurumsal olarak faaliyete geçerek sektöre hizmet vermeye başlayan bir firmadır.

Kurumsal olarak henüz yeni bir firma olarak görünsek bile, bu firmanın arkasında uzun yılların sektörel tecrübesi bulunmaktadır.

Her biri kendi alanında uzman ekibimiz ile birlikte sektöre güncel, yenilikçi ve teknoloji odaklı bir soluk getirmek üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İzlediğimiz politika üzerine çalıştığımız tüm firmalar için önce firmaların işleyişini ve çalışma stratejisini benimsiyor, akabinde her firmaya özel sürdürülebilir çözümler geliştiriyoruz.

Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulması ve/veya kurulu olan sistemlerin güncelleştirilmesi için çözümler üretiyoruz.

Kulllanılan kalite yönetim sistemlerinin teknolojik altyapılar ile desteklenmesi ile birlikte özellikle yoğun kağıt sarfiyatının önüne geçerek hem çevreyi koruyor hem de sürdürülebilirliği ve izlenebilirliği en yalın hali firmalara sunuyoruz

Firmaların ihtiyaç duyduğu her alanda teknik eğitimleri düzenliyor ve sektörel bilgimizi sonuna kadar paylaşıma açıyoruz.

Mass Ekibi